Jean-Luc Le Gouez
Taaltrainer Frans
Mijn naam is Jean-Luc Le Gouez. Naast Frans (mijn moedertaal) spreek ik Nederlands, Engels en Spaans. Ik werk graag met mensen uit andere landen. Ik heb ondertussen taaltrainingen gegeven aan meer dan 20 nationaliteiten.
Het leren van een taal is een blijft een zeer fascinerend proces. Ik doe mijn werk met veel enthousiasme en plezier!
Ik heb twee universitaire studies afgerond: ‘Hedendaagse Geschiedenis’ en daarna ‘Franse taal en cultuur’. Vervolgens heb ik verschillende functies vervuld in internationale organisaties. Daardoor begrijp ik het bedrijfsleven goed. Sinds 1990 geef ik taaltrainingen Frans, zowel aan Nederlanders als aan anderstaligen.
Aanpak
In mijn training staat de communicatie centraal. De deelnemer leert hierbij direct te communiceren in het Frans. De kern bij de opzet van mijn training is een nauwkeurig analyse van de werkzaamheden van de deelnemer. Welke branche, bedrijf, klanten? Waar zitten zijn klanten of gesprekpartners? Over welke onderwerpen spreekt hij of schrijft hij? Alles wordt in kaart gebracht. Zo leert de cursist de taal die hij nodig heeft voor zijn activiteiten.
Elke training is dan ook maatwerk. Het lesmateriaal wordt speciaal voor de training samengesteld en de manier van lesgeven stem ik af op de wensen en interesses van de cursisten. Ik gebruik daarom bij voorkeur actueel materiaal, zoals krantenartikelen, YouTube fragmenten, folders en bedrijfsmateriaal.
Mijn cursisten prijzen mij om mijn enthousiasme, betrokkenheid, geduld en deskundigheid. Ik vind het belangrijk dat cursisten daadwerkelijk en met plezier leren communiceren in het Frans.
Referenties
Ik heb taaltrainingen verzorgd in Nederland en Frankrijk onder meer voor:
- ABN-AMRO
- ING
- Société Générale
- NSY Euronext
- Allen en Overy
- Ernst & Young
- Cargill
- Heineken
- Renault
- Peugeot
- Citroën
- Diverse ministeries
- Ik was ook verantwoordelijk voor het verzorgen van de Franse taaltrainingen bij de ESA-ESTEC.
Jean-Luc Le Gouez geeft trainingen in de wijde omgeving van Amsterdam. Heb je interesse in een training Frans voor jezelf of voor je medewerker(s)? Neem dan contact met ons op.